به وبسایت تخصصی آموزشگاه آرمان صدرا خوش آمدید . با ما در تماس باشید :37254818(035)-37247567(035)
امروز 1399/03/07
دسته بندی :
Skip Navigation Links
ساليدوورك (SolidWorks)

پس از ثبت نام در آموزشگاه ، ثبت نام در دوره را کلیک کنید

توضیحات

نرم افزار سالید ورکز (Solid works) :

سالید ورکز یکی از محبوبترین نرم‌افزارها در زمینه طراحی ۳ بعدی مکانیکی در بازار است.

سالید ورکز یک مدل ساز برای مدلسازی جامدات است که مبتنی بر پارا سالید بوده و از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی برای ساخت مدلها و مونتاژها استفاده می‌کند. پارامتر به ثابت‌های اطلاق می‌شود که مقدار آنها شکل یا هندسه مدل یا مونتاژ را تعیین می‌کند. پارامترها هم به صورت پارامترهای عددی نظیر طول خطوط یا قطر دایره بوده و هم به صورت پارامترهای هندسی نظیر مماس، موازی، متقارب، هم مرکز و غیره هستند. پارامترهای عددی می‌توانند از طریق استفاده روابط با یکدیگر مرتبط بوده که امکان برآورده ساختن خواسته‌های طراحی را فراهم می‌کند. خواسته‌های طراحی به این معناست که طراح مایل است تا مدل نسبت به تغییرات و به روز آوری‌ها به چه صورت پاسخ دهد.

به عنوان مثال ممکن است که شما بخواهید تا سوراخ در یک قوطی بدون توجه به ابعاد و اندازه‌های قوطی همواره در بالای آن قرار گیرد. سالیدورکز به شما اجازه می‌دهد تا سوراخ را به عنوان یک مشخصه در روی سطح تعریف نموده و بدون توجه به مشخصات قوطی که بعداً معلوم می‌گردد خواسته خود را برآورده سازید.
این نرم افزار یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای CAD\CAE می باشد که به منظور طراحی قطعات مکانیکی دارای قابلیت طراحی در سه محیط PART,ASSEMBLY,DRAWING دارای خروجی مناسب به منظور استفاده در نرم افزارهای CAD میباشد. و با بهرگیری از نرم افزارهای COSMOS امکان آنالیز مهندسی قطعات طراحی شده را نیز دارد.سالیدورک ویژه دانشگاهیان و دانشجویان رشته مکانیک ساخت و تولید، طراحی جامدات، شرکت های قطعه ساز خودرو و ماشین آلات و کلیه علاقمندان میباشد.


در این نرم افزار بخش های مجزایی برای مدل سازی و عملیات ورق کاری و جوش کاری و ریخته گری و قالب سازی و همچنین تحلیل تنش و مدلسازی رفتار و مقاومت قطعه تحت بار گذاری های گوناگون وجود دارد.

از قابلیت های این نرم افزار برای مهندسی و متخصصین و دانشجویان رشته صنایع، مکانیک، نقشه کشی و طراحی صنعتی و.. ایجاد مدل و طرح به آسانی در آن و استخراج نقشه استاندارد طرح خود در محیط طراحی است.
یعنی اینکه می توانید شکل خود را ساخته و سپس در محیط طراحی نما و نقشه، سه جهت آن را استخراج کنید.
ویژگی برجسته نرم افزار سالید ورک در مقایسه با نرم افزار های مشابه برخورداری از محیط ساده و آسان می باشد. علی رغم سادگی وسهولت کاربرد این نرم افزار دارای توانای چشم گیر در زمینه ی طراحی است.


هزینه عادی :
برای اطلاع،با آموزشگاه تماس بگیرید
هزینه دوره خصوصی :
باآموزشگاه تماس بگیرید
ورود اعضا:
عضویت در خبرنامه:
درخواست همکاری:
اخبار و اطلاعات:
بازگشایی مراکز آموزشی
1399/02/27
بازگشایی آموزشگاه های فنی و حرفه ای از 24 اردیبهشت با رعایت پروتکل های بهداشتی 
مقاله(برند تجاری)
1394/11/12
درباره ICDL
1394/11/03
مزایای گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای
1394/11/03
گزارش تفصیلی نمایشگاه کامیتکس 1394 یزد
1394/10/29
آرمان صدرا در نمایشگاه کامیتکس سال 1394
1394/10/29
آخرين اخبار فناوري اطلاعات
1394/05/17
تدوين استاندارد جديد آموزشي
1393/11/13
Google Earth Pro
1393/11/11