به وبسایت تخصصی آموزشگاه آرمان صدرا خوش آمدید . با ما در تماس باشید :37254818(035)-37247567(035)
امروز 1399/03/09
دسته بندی :
Skip Navigation Links
طراحي سايت DotNetNuke

پس از ثبت نام در آموزشگاه ، ثبت نام در دوره را کلیک کنید

توضیحات

DotNetNuke

DotNetNuke یک سیستم مدیریت محتوای وب (WCM یا CMS) با توانایی های بالا و کاربری آسان می باشد و ساختاری آن به گونه ای طراحی گردیده تا شرکت ها و سازمان ها بتوانند در کوتاه ترین زمان، وب سایت خود را طراحی و راه اندازی کنند. همچنین در آینده بتوانند کاربری های وب سایت خود را به بالاترین حد ممکن برسانند. تمامی وب سایت ها و برنامه های کاربردی DotNetNuke تحت سیستم قدرتمند NET. شرکت مایکروسافت طراحی گردیده است. طراحی منطقی و ایجاد منوهای کاربر پسند، این امکان را فراهم ساخته تا کاربران با داشتن کم ترین دانش برنامه نویسی در محیط وب امکان راه اندازی، اداره و حتی توسعه کاربری های این نرم افزار را داشته باشند.

به جرات می توان گفت DotNetNuke در طول سال های اخیر پرطرفدار ترین سیستم مدیریت محتوای وب در سرورهای مایکروسافت می باشد به گونه ای که امروزه در بسياري از پورتال ها با قابلیت های متفاوت، از جمله شبکه های داخلی، شبکه های خارجی و وب سایت های عمومی استفاده می گردد . و هم اکنون بسياري از طرفداران محیط های برنامه نویسی متن باز عضو سایت اصلی DotNetNuke بوده و از پشتیبانی این پلتفرم استفاده می کنند.

 

می توانید به راحتی از DotNetNuke استفاده کنید: سیستم مدیریت محتوای DotNetNuke به گونه ای طراحی گردیده است که مدیران، ویرایش گران محتوا، طراحان و توسعه دهندگان محیط های نرم افزاری هریک با توجه به قسمت کاری خود با محیط رابطه برقرار کرده و تنظیمات و تغییرات خود را در سیستم مدیریت محتوای سایت اعمال می نمایند. راهنمای حساس و موتورهای جستجوگر که در محیط برنامه راه اندازی شده است، محیط برنامه را بیش از حد قابل انعطاف با طیف گسترده کاربران آن با سطح دانش های گوناگون نموده است.

قدرت DotNetNuke: شما با یک بار نصب برنامه سیستم مدیریت محتوای وب DotNetNuke می توانید محتوای چندین وب سایت خود را تحت کنترل خود درآورید. با تقسیم بندی مناسبی که مابین نقش های مدیریتی سیستم تعریف می کنید، می توانید وب سایت های بی شمار، با ویژگی های ظاهری متفاوت و کاربری های منحصر به فردی را راه اندازی و مدیریت نمایید.

ویژگی های منحصر به فرد: ابزار های DotNetNuke به گونه ای طراحی گردیده است که با نصب هر یک از آنها ویژگی های بسیاری به وب سایت شما افزوده می شود. شما به راحتی می توانید سیستم مدیریت محتوای خود را از نظر ظاهری، امنیت، هاستینگ وب سایت، نقش های کاربری و مدیریتی به شکل دلخواه خود و مطابق با نیاز سازمان خود درآورید.

هزینه عادی :
برای اطلاع،با آموزشگاه تماس بگیرید
هزینه دوره خصوصی :
باآموزشگاه تماس بگیرید
ورود اعضا:
عضویت در خبرنامه:
درخواست همکاری:
اخبار و اطلاعات:
بازگشایی مراکز آموزشی
1399/02/27
بازگشایی آموزشگاه های فنی و حرفه ای از 24 اردیبهشت با رعایت پروتکل های بهداشتی 
مقاله(برند تجاری)
1394/11/12
درباره ICDL
1394/11/03
مزایای گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای
1394/11/03
گزارش تفصیلی نمایشگاه کامیتکس 1394 یزد
1394/10/29
آرمان صدرا در نمایشگاه کامیتکس سال 1394
1394/10/29
آخرين اخبار فناوري اطلاعات
1394/05/17
تدوين استاندارد جديد آموزشي
1393/11/13
Google Earth Pro
1393/11/11