دوره آموزش حسابداری کاربردی :

حسابداری فرایند شناسایی، اندازه گیری، طبقه بندی و گزارش اطلاعات مالی به منظور فراهم کردن امکان قضاوت آگاهانه و اتخاذ تصمیمات منطقی توسط استفاده کنندگان اطلاعات مالی (مدیران، صاحبان سرمایه، اعتباردهندگان و...) است. سامان‌دهی و یکپارچه‌سازی اطلاعات مالی و به دست آوردن شاخص‌های کمی از عملکرد داخلی و ارتباطات خارجی سازمان، مهم‌ترین وظیفه‌ی یک سیستم حسابداری‌ست و با استفاده از قابلیت‌های یک سیستم حسابداری کارا می‌توان اطلاعات مالی مربوط به تمام بخش‌های سازمان را جمع‌آوری، طبقه‌بندی و سامان‌دهی کرد. براین اساس در این دوره به تشریح اصول و مبانی حسابداری مالی و توانمندسازی شرکت‏ کنندگان دوره نسبت به ارائه اطلاعات مفید و متنوع در خصوص واحد تجاری برای ذینفعان و مدیران ارشد و نیز تشریح نحوه تدوین صورت‏های مالی اقدام خواهد شد.

 

در آموزش  حسابداری راهی پیش روی شما قرار میگیرد که حتی با دانش اندک خود از حسابداری میتوانید سریعا در این مسیر رشد کنید.

شرکت در این دوره  سبب میشود که تمام فوت و فن کار حسابداری در شرکت های خرد و کلان را یاد بگیرید و با نحوه استخدام و کسب بهترین فرصت شغلی بیشتر آشنا شوید.

دوره آموزش حسابداری بازار کار در آموزشگاه ما تنها یک دوره تئوری و آکادمیک نیست بلکه ما این کلاس را به صورت تئوری/عملی برگزار میکنیم و هدف ما از برگزاری این دوره آموزش کاربردی حسابداری بازار کار به شماست.

این دوره آموزش حسابداری با تدریس مفاهیم پایه و اصول حسابداری آغاز شده و کلاس به صورت پروژه محور برای پیشرفت دو چندان کارآموزان پیش میرود.

شما در  دوره حسابداری برای کسب بهترین فرصت های شغلی در حوزه حسابداری آموزش میبینید و در پایان این دوره با شرکت در آزمون حسابداری بازار کار مدرک فنی و حرفه ای دریافت میکنید.

با دریافت مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه ای میتوانید جذب شرکت های معتبر در حوزه حسابداری شوید و یا حتی اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید این مدرک یک امتیاز مثبت برای مهاجرت شما و کسب درآمدتان درکشورهای خارجی میشود.

با گذراندن این دوره به سرعت برای ورود به بازار کار آماده میشوید.

نرم افزار برای دوره حسابداری کاربردی: نوسا NOSA

 

شامل اصول و مبانی حسابداری و اکسل

 

  • اگر این دوره برای شما مفید بوده است، مقالات های زیر به شما پیشنهاد می‌شوند:
  1. اصطلاحات و مفاهیم اساسی حسابداری
  2. 5 اقدام برای یادگیری حسابداری مالی بدون سابقه حسابداری

 

    برای شرکت در دوره با شماره 09135253912 تماس بگیرید .