10 مزیت نشان میدهد که چرا آموزش برای جامعه مهم هست؟

1. ایجاد فرصت های شغلی بیشتر
یافتن شغل آسان نیست ، به ویژه در شرایط بحران اقتصادی. شما اغلب باید با صدها نامزد دیگر برای یک موقعیت خالی رقابت کنید. علاوه بر این ، هرچه سطح تحصیلات پایین تر باشد ، تعداد افرادی که برای همان پست سطح پایین با درآمد پایین درخواست می کنند بیشتر است. با این حال ، با داشتن صلاحیت و سوابق تحصیلی مناسب ، شانس خود را برای دستیابی به یک شغل عالی افزایش می دهید. آیا می خواهید راهی برای متمایز شدن از گروه متقاضیان پیدا کنید؟ بیاموزید ، خود را آموزش دهید ، فارغ التحصیل شوید و تا آنجا که ممکن است صلاحیت ، مهارت ، دانش و تجربه کسب کنید.

2. تأمین درآمد بالاتر
افرادی که دارای تحصیلات عالی و تجربه های متفاوت هستند به احتمال زیاد به مشاغل متخصص و پردرآمد دست پیدا می کنند. اگر می خواهید سبک زندگی راحتی داشته باشید ، سخت مطالعه کنید ، وقت و تلاش خود را برای کسب دانش و دستیابی به سطح بالایی از مهارت اختصاص دهید. مدارک تحصیلی شما چیزی است که به یک کارفرمای بالقوه انگیزه می دهد تا شما را به جای نامزد دیگری انتخاب کند. مطالعه سخت در سراسر مدرسه و مطالعات نشان می دهد که شما از سخت کوشی نمی ترسید و قادر به تحقق اهداف خود هستید. کارفرمایان این را یک مزیت بزرگ می دانند زیرا همه آنها نیروی کار مسئول و آگاه را ترجیح می دهند. پس از فارغ التحصیلی ، می توانید جستجوی مشاغلی را شروع کنید که به شما این امکان را می دهد تا آموخته های خود را تمرین کرده و در عین حال ، حقوق کافی برای نیازهای خود را تضمین کنید.

3. توسعه مهارت حل مسئله
یکی از مزایای آموزش این است که سیستم آموزشی به ما می آموزد چگونه تفکر انتقادی و منطقی را بدست آوریم و توسعه دهیم و تصمیمات مستقل بگیریم. هنگامی که کودکان بزرگسال می شوند ، با مسائل چالش برانگیزی روبرو می شوند - وام های دانشجویی خود را بپردازید ، شغل پیدا کنید ، ماشین و خانه بخرید ، هزینه های خانواده خود را تأمین کنید ، و غیره. اما اگر کسی سالها تحصیل کرده باشد باید بتواند در مورد این مشکلات مختلف تصمیمات منطقی اتخاذ کند. مردم نه تنها می توانند نظرات خود را ایجاد کنند ، بلکه در یافتن استدلال ها و شواهد محکم و قابل اعتماد برای تأیید و تأیید تصمیمات خود نیز خوب هستند.

4. بهبود اقتصاد

افرادی که دارای سوابق تحصیلی و تحصیلی خوب هستند ، تمایل دارند مشاغلی با حقوق خوب دریافت کنند. هرچه تحصیلات و دستاوردهای آنها بالاتر باشد ، گزینه های شغلی بهتری برای آنها وجود دارد. افرادی که فقیر شده اند اما تحصیل کرده اند شانس بالایی برای تغییر زندگی خود دارند ، بنابراین به کاهش نرخ فقر جامعه کمک می کند. آموزش و پرورش به کشورها کمک می کند تا از نظر اقتصادی رشد کنند ، زیرا در مورد کسب دانش و توانایی استفاده عاقلانه از آن در زندگی ما و در عین حال بهبود زندگی دیگران است.

5. ارائه زندگی مرفه و شاد
آموزش و پرورش همواره از احترام جامعه برخوردار بوده است. به منظور اطمینان از یک سبک زندگی راحت ، افراد باید خود را آموزش ببینند و شغلی با حقوق بالا بدست آورند تا موفق و راضی باشند. این به کسب شهرت بهتر کمک می کند و شانس صعود راحت تر و سریعتر از نردبان شغلی را افزایش می دهد. به نوبه خود ، منابع مالی را برای زندگی پایدار فراهم می کند - مردم می توانند خانه یا آپارتمان خود را خریداری کنند و در نتیجه شادی و موفقیت فرزندان خود را تأمین کنند. علاوه بر این ، داشتن مالکیت خانه ، ثبات را ایجاد می کند و اعتماد به نفس را افزایش می دهد. منجر به ایجاد یک محیط مثبت برای خانواده ها و جوامع می شود. "احتمال دارد فرزندان صاحبان خانه از کالج فارغ التحصیل شوند تا فرزندان اجاره نشین در همان سن ، نژاد و درآمد. بر اساس تحقیقات انجام شده در دانشگاه تنسی ، آنها 25 درصد بیشتر از دبیرستان فارغ التحصیل می شوند و نمرات ریاضی و خواندن بالاتری دارند و مشکلات رفتاری کمتری دارند.

6. بازگشت به جامعه
آموزش چگونه به نفع جامعه است؟ افراد تحصیل کرده می فهمند که زندگی در یک جامعه پایدار و امن چقدر ارزشمند است. آنها بیشتر مستعد مشارکت در پروژه هایی هستند که نه تنها به بهبود محله خود بلکه به بهبود جامعه نیز کمک می کند. علاوه بر این ، هنگامی که مردم قادر به خرید خانه خود هستند ، به احتمال زیاد نه تنها در بهبود خانه خود بلکه در حل مشکلات محلی مشارکت خواهند داشت. به هر حال ، بسیار مهم است که درگیر شویم و به افراد کم بخت دست بدهیم تا بتوانیم مکان بهتری برای زندگی همه ما بسازیم.

7. ایجاد جامعه مدرن
آموزش و پرورش برای جوامع مدرن از اهمیت اساسی برخوردار است. فرد باید با فرهنگ ، تاریخ و دیگر جنبه های مهم آشنا شود تا بتواند به جامعه مدرن کمک کند. آموزش افراد را نه تنها با دانش در مورد موضوعات (کالج) به رهبر تبدیل می کند ، بلکه همچنین نشان می دهد