موسسه آموزشی خدماتی آرمان صدرا
این مرکز آموزشی دوره های عمومی و تخصصی در زمینه های خدمات آموزشی ، فناوری اطلاعات و مدیریت را جهت بهبود و تداوم کسب و کار، با استانداردها و مدارک بین المللی ارائه می نماید.
120
دوره آموزشی
1520
دانشجو
230
کلاس های برگزار شده
72
اساتید مجموعه
دوره های آموزشی
کلاس های آموزشی آرمان صدرا
هوش مصنوعی چیست؟ توضیح درباره مفهوم هوش مصنوعی و تاریخچه آن هوش مصنوعی (Artificial Intelligence یا AI) به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها، الگوریتم‌ها و مدل‌های ریاضی اطلاق می‌شود که به کامپیوترها و سیستم‌های مخابراتی اجازه می‌دهد تا وظایفی را انجام دهند که در آن‌ها به نظر می‌رسد که انسان دارای هوش است. هدف اصلی هوش مصنوعی، توسعه سیستم‌هایی است که قادر به انجام فعالیت‌های هوشمندانه و خودکار باشند. تاریخچه هوش مصنوعی به دهه ۱۹۵۰ میلادی بازمی‌گردد. در این دهه، محققان مانند آلن تورینگ و جان مک‌کارتی تلاش کردند تا مسئله‌هایی مانند "آیا ماشین می‌تواند فکر کند؟" و "آیا ماشین می‌تواند هوشمند باشد؟" را بررسی کنند. در سال ۱۹۵۶، جان مک‌کارتی و ماروین مینسکی کنفرانسی را در دارتموت برگزار کردند که به عنوان آغاز رسمی هوش مصنوعی شناخته می‌شود. در دهه‌های بعدی، تحقیقات در زمینه هوش مصنوعی به سرعت گسترش یافت. در دهه ۱۹۶۰، مفاهیمی مانند شبکه‌های عصبی و یادگیری ماشینی مطرح شدند. در دهه ۱۹۷۰، توجه به منطق و استدلال در هوش مصنوعی افزایش یافت و در دهه ۱۹۸۰، تکنیک‌هایی مانند پردازش زبان طبیعی و بینایی ماشین مورد توجه قرار گرفتند.
باشگاه مشتریان
افتخار خدمت و همکاری با بهترین ها
جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها
موسسه آموزشی و خدماتی آرمان صدرا
واحد برتر آموزش های فنی و حرفه ای استان یزد
این مرکز آموزشی دوره های عمومی و تخصصی در زمینه های فناوری اطلاعات وخدمات آموزشی و مدیریت را در جهت بهبود و تداوم کسب و کار با استانداردها و مدارک بین المللی ارائه می نماید.