استوری چیست؟

استوری(Story) در واقع درون زبان فارسی به معنای داستان می باشد.تازگی اشتراک گذاری استوری خیلی در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام زیاد شده است،شما میتوانید با استوری کردن لحظه ها و تصاویر مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید. اشتراک گذاری استوری های جذاب و زیبا بسیار میتواند به افزایش فالوور در پیج اینستاگرام شما و تعامل با پیج های دیگر کمک کند.

موشن چیست؟

کلمه ی موشن در زبان فارسی به معنای جنبش و حرکت ترجمه شده است.شما ممکن است این کلمه را بیشتر با گرافیک یا اسلو(slow) شنیده باشید.
موشن گرافیک بخشی از یک انیمیشن و توصیفی از یک طراحی گرافیک به صورت پویانمایی است. به بیان ساده‌تر، موشن گرافیک بخش‌هایی از انیمیشن یا فیلم‌های دیجیتال است که حسی از حرکت یا چرخش را ایجاد می‌کنند و به طور معمول در پروژه‌های چندرسانه‌ای با ترکیب صداهای مختلف، بکار گرفته می‌شوند.برای مثال: کلمه موشن گرافیک به معنای حرکت دادن تصاویر گرافیکی مانند انیمیشن است که باعث جذب مخاطبان فراوانی میشود.

استوری موشن چیست؟

استوری موشن ساخته شده از دو کلمه استوری و موشن است،زمانی که ما یک موشن گرافیک را به یک موشن استوری اضافه میکنیم در واقع یک استوری موشن(StoryMotion) ساخته ایم.
ساخت استوری موشن برای تعامل زدن با پیج های متقابل و یا معرفی محصول یا خدمات خود به فالوور های پیج خود میتواند گزینه با صرفه و خوبی باشد.
 

کاربرد موشن گرافیک در پست ها و استوری های اینستاگرام

همه ی ما می دانیم که اینستاگرام یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی است که واقعیتی غیرقابل انکار است . با توجه به اینکه امروزه شبکه های اجتماعی بسیار محبوب هستند،استفاده تبلیغاتی از این پلتفرم بازخورد بسیار بالایی دارد. بسیاری از افراد در طول روز حتی زمانی که در خیابان قدم می زنند وقت خود را با گوشی خود می گذرانند، پس چه بهتر که تبلیغات شما در این بازار رقابتی باشد! به خصوص شبکه اجتماعی اینستاگرام که یکی از پربازدیدترین و پرطرفدارترین شبکه های مجازی در ایران است.

 

 

خیلی ها درست کردن یک استوری موشن جذاب رو فقط با افترافکت و... امکان پذیر میدونند و ما گروه نوجوانان آرمان صدرا به شما ساخت استوری موشن های جذاب و زیبایی را یاد میدهیم که قابل رقابت با استوری موشن های سیستمی را دارد.

 

         

 

 

اگر از الان می خواهید استوری موشن های جذاب یاد بگیرید و درست کنید فقط کافیه برای هماهنگی و ثبت نام کلاس به شماره 09335037412 تماس حاصل فرمایید.