آموزشگاه آرمان صدرای یزد در سال 1381 به منظور آموزش در زمینه فن آوری اطلاعات (علوم کامپیوتر) با اخذ مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور  و سازمان مدیریت برنامه ریزی  تأسیس شد. این آموزشگاه در سالهای اخیر فعالیتهای آموزشی خود را در راستای بسط دانش و فرهنگ سازی در حوزه سیستم های مرتبط با فن آوری اطلاعات و ارائه آموزش های جامع نرم افزاری به شکل نوین دنبال می کند.
این آموزشگاه با توجه به توان تخصصی نیروهای خود و سابقه اجرایی ایشان، با روش های اصولی و منطقی در زمینه آموزش ، یاری گر بسیاری از سازمان ها و شرکت های دولتی و غیردولتی بوده است.
آموزشگاه آرمان صدرا راه کارهای فراگیر به منظور پاسخگویی به نیاز روزافزون دسترسی بی وقفه به رایانه و تجهیزات سخت افزاری ، مکانیزه شدن فرایندها و سپردن امور جاری به دست ماشین های محاسباتی را به منظور پایش عملکرد سازمانی و بهبود فرایند پشتیبانی ، ایجاد نموده است.
 این مرکز آموزشی دوره های عمومی و تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات و خدمات آموزشی و مدیریت را در جهت بهبود و تداوم کسب و کار با استانداردها و مدارک بین المللی ارائه می نماید.
مشاوره قبل از ثبت نام:
بدون شک مقایسه و شناخت می تواند کیفیت انتخاب های ما را بالا ببرد. مشاوره قبل از ثبت نام با همین هدف انجام می شود تا شما بتوانید بهترین انتخاب ممکن را بر اساس اهداف، نیازها و علایقتان داشته باشید تا هم به بازدهی بالاتری برسید و هم کلاس، سطح کیفی استاندارد خود را حفظ کند و هیچ هنرجویی بدون هدف مشخص و خروجی مطلوب از کلاس خارج نشود. ضمنا ممکن است شما احساس کنید که به نرم افزار خاصی تسلط کامل دارید ، این مشاوره می تواند به شما کمک کند تا تسلط واقعی بر نرم افزار را بهتر درک کنید.
پشتیبانی:
یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود تا یک دانشجو در پروسه آموزش ، به موفقیت دست پیدا کند ، پیداکردن پاسخ صحیح و حرفه ای تمامی سوالاتی است که بعد از اتمام دوره برای هر کس پیش می آید، در واقع ، شما فقط یک کلاس نمی آیید ، بلکه بعد از اتمام کلاس ، گروهی شما را پشتیبانی می کنند تا همیشه بتوانید جواب سوالات خود را به بهترین حالت ممکن بیابید. از نظر ما پروسه آموزش نمی تواند صرفا به یک کلاس ختم شود ، بنابراین از دانشجویان خود در تمام مراحل حرفه ای و کاریشان پشتیبانی می کنیم.

عمده شاخصه ها:

 

داراي مجوز از سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور
ويژه خواهران و برادران براي تمام سنين
استفاده از اساتيد زبده و کارآمد و تحصيلکرده
استفاده از تجهيزات بروز و پيشرفته کمک آموزشي
اعطاي مدرک معتبر
افتخار برگزاری دوره بازآموزي مديران آموزشگاههاي فني و حرفه اي
مشاوره آموزشي رايگان
کارگاه عملي رايگان
کارگاه اينترنت سريع رايگان
پرداخت شهريه بصورت اقساط
برگزاري دوره هاي آموزشي کارکنان شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی در محل دلخواه
برگزاري دوره هاي تخصصي ويژه دانشجويان محترم
اشتغال زائي و معرفي کارآموزان به موسسات کاريابي
مشاوره و اجراي پروژه هاي دانشجويي
عرضه کتاب و CD هاي آموزشي